Jak założyć prezerwatywę?

Jak założyć prezerwatywę, żeby nie pękła i stanowiła prawdziwe zabezpieczenie?

Zakładanie prezerwatywy może być także elementem gry miłosnej.  Ten film powinni obejrzeć nie tylko Panowie, ale także ich partnerki.

dr Agata Loewe – seksuolog, Instytut Pozytywnej Seksualności

Wstyd przyznać, ale nie wiem jak mężczyźnie założyć prezerwatywę.  Boję się, że gdy znajdę się w takiej sytuacji ośmieszę się. Wstydzę się zapytać kogokolwiek, może Wy mi pomożecie?

Instrukcja obsługi prezerwatywy jest bardzo ważną kwestią.  Pomimo tego, że żyjemy w XXI wieku i mogłoby się wydawać, że jest to wiedza bezwzględna i uniwersalna, to spotykam czasami w pracy i prywatnie ludzi, którzy nie do końca wiedzą jak prezerwatywy używać.

Gdzie kupić prezerwatywę? 

Pierwszą rzeczą jaką trzeba wziąć pod uwagę jest to, gdzie kupujemy prezerwatywę. Osobiście zalecam kupowanie w aptekach, bo tam towar jest pewny i sprawdzony. Być

Prezerwatywa - instrukcja obdsługi
Ważne, żeby prezerwatywa pochodziła z pewnego źródła, nie była przeterminowana i użyta we właściwym momencie. Rynek bierze pod uwagę także specjalne potrzeby i oczekiwania użytkowników. Prezerwatywa to ważna sprawa i warto spróbować. różnych. Uwaga alergicy! O Was także producenci pomyśleli.

może nie jest to bardzo praktyczne rozwiązanie, ale naprawdę lepiej,  żeby prezerwatywa nie pochodziła  z hurtowni czy bagażnika samochodu. Lateks i guma reagują na ciepło –  jeżeli były nieprawidłowo przechowywane, to mogło dojść do uszkodzeń w obrębie samego produktu.

Sprawdź datę ważności!

Przed użyciem należy sprawdzić datę ważności oraz upewnić się, że w środku jest powietrze i nie doszło do uszkodzenia opakowania.

Opakowanie otwieraj bardzo ostrożnie! 

Otwieramy prezerwatywę ostrożnie, aby nie uszkodzić jej paznokciami czy zębami.

Wybierz prezerwatywę specjalnie dla siebie! 

Produktów na rynku jest bardzo dużo. Dostępne są prezerwatywy o różnych grubościach, smakach czy teksturach, więc warto zrobić rozpoznanie w kilku sklepach i popróbować nowych rzeczy. Możliwe jest nawet kupienie prezerwatywy wyprodukowanej na nasz wymiar.

Koniecznie obejrzyj film – jak założyć prezerwatywę! 

Po wyjęciu prezerwatywy z opakowania chwytamy za jej górną część, lejek, który ma służyć do magazynowania spermy. Należy uważać, żeby nie założyć jej odwrotnie, a jeżeli się pomylimy to idealnie byłoby użyć nowej. Osoby, które czują dyskomfort przy używaniu prezerwatywy lub nadmierny ucisk, mogą do środka prezerwatywy lub na czubek nagłówka penisa dać kroplę lubrykantu. Trzymając górę prezerwatywy rozwijamy ją na członku. Nie wolno zakładać dwóch prezerwatyw jednocześnie. Jeżeli przerwiemy stosunek i poczujemy, że erekcja słabnie, a krew zaczyna odpływać z członka powinniśmy zmienić prezerwatywę i użyć nowej. Po ejakulacji, kiedy dojdzie do wytrysku, należy zadbać o to, aby zawartość kondoma nie wylała się nigdzie w okolicach narządów płciowych. Nie wolno wyrzucać prezerwatyw do toalety. Należy ją umieścić w koszu na śmieci.

Summary
Jak założyć prezerwatywę?
Title
Jak założyć prezerwatywę?
Description

Prezerwatywa ma stanowić pewną ochronę przed chorobami przenoszonymi drogą płciową, jest też metoda antykoncepcji. Trzeba umieć ja prawidłowo zakładać. Ważne, żeby dobrać odpowiednia do swoich potrzeb i przede wszystkim - kupić ją w pewnym miejscu. Ważnej i podstawowej umiejętności uczy dr Agata Loewe - seksuolog

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *