Kamasutra – pozycja “Ocean miłości”

Kamasutra to traktat filozoficzny, który sztuk kochania przedstawia jako narzędzie do osiągnięcia życia szczęśliwego

Kamasutra zawiera opis kilkudziesięciu pozycji seksualnych, niektóre z nich wymagają elastyczności i giętkości. Dzisiaj specjaliści radzą je traktować jako inspirację niż dokładna instrukcję. Oto pozycja “Ocean Miłości”

Karo Akabal – trenerka seksualna

Ocean Miłości lub Głębia Oceanu

Kamasutra - pozycjja z oplecionymi nogami
Pozycja Ocean Miłości może mieć wiele wariantów – partnerka może leżeć. ważna jest praca nóg – ona musi je oplatać wokół bioder partnera, żeby on mógł jak najlepiej kontrolowac głebokość penetracji.

Kobieta ma tutaj ograniczoną możliwość ruchu i ta pozycja wymaga dużego zaufania i oddania się w ręce ukochanego. Ponieważ mężczyzna otula, obejmuje kobietę bardzo ściśle i to on kontroluje głębokość oraz siłę pchnięć penisa. Kobieta opiera się tu o wałek. Wałek do Kamasutry troszkę różni się od poduszek, których używamy. Jest twardy, ma specyficzny kształt i jest bardzo dobry w takich pozycjach, żeby podeprzeć plecy i kochać się w pozycji pół leżącej, pół siedzącej. Opierając się o wałek kobieta ma nogi podciągnięte pod brodę. Mężczyzna kucając wprowadza swój członek do pochwy. Kobieta może wtedy ułożyć swoją głowę na piersi mężczyzny przytulając się do niego i odbierać całym ciałem wrażenia z seksu, będąc jakby zanurzona w swoim wewnętrznym świecie.

Dodatkowa stymulacja punktu G

Jest to bardzo dobra pozycja do stymulowania obszaru G, który znajduje się tuż przy wejściu do pochwy. Członek mężczyzny może wchodzić troszkę płycej po to, żeby masować cały ten obszar. Jednak mężczyzna, przysuwając się bliżej do bioder ukochanej może penetrować ją głębiej. Tutaj to mężczyzna ma kontrolę nad głębokością penetracji, kobieta mu się oddaje. Ta pozycja wymaga nie lada sprawności od mężczyzny, ponieważ mężczyzna tutaj jest w pozycji kucającej. Rzeczywiście dobrze jest mieć silne nogi, żeby ta pozycja była możliwa i żeby mężczyzna mógł kontrolować penetrację. Większość z pozycji przedstawionych w Kamasutrze ma też pomóc mężczyźnie w utrzymaniu się w aktywności jak najdłużej.

Wstrzymywanie ejakulacji 

To nie są pozycje, które prowadzą szybko do ejakulacji.Cała nauka o sztuce kochania pochodząca ze wschodu mówi o tym, żeby mężczyzna jak najdłużej powstrzymywał się od ejakulacji. Po pierwsze po to, żeby dostarczyć jak najwięcej rozkoszy swojej ukochanej, ale także dlatego, żeby kontrolować przepływ seksualnej energii w czasie stosunku. Ta pozycja, jako, że wymaga ona od mężczyzny pewnego wysiłku, pomaga mu również powstrzymać się tak długo, jak się da, od wytrysku.

 

Summary
Kamasutra - pozycja Ocean Miłości
Title
Kamasutra - pozycja Ocean Miłości
Description

Kamasutra zawiera opis kilkudziesięciu pozycji seksualnych. Pozycja "Ocean Miłości" wymaga od mężczyzny siły, od kobiety zaufania do partnera. Jakie są jej zalety i "wymagania techniczne" mówi trenerka seksualna Karo Akabal

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *