Kobiecy wytrysk – fakty i mity

Kobiecy wytrysk zdarza się naprawdę! 

Mężczyźni mają punkt G. Kobiety miewają wytrysk. Natura jest pełna niespodzianek! Nie wszystkie kobiety wiedzą, że mogą mieć wytrysk. Często się go boją, nie chcą sobie pozwolić na takie doznanie

Dorota Sakowska – body worker

Czy to prawda, że kobiety mogą mieć wytrysk?

kobiecy wytrysk
Kobiety bardzo często boją się, że to co się pojawia podczas ejakulacji to mocz. Nie. To dwie zupełnie różne rzeczy. Nie bójmy się i pozwólmy sobie na ejakulacj 

Nieprawdziwy orgazm

Po pierwsze, nie ma czegoś takiego jak nieprawdziwy orgazm. Są oczywiście bardzo różne orgazmy i mogą być osiągane w bardzo różny sposób. Kobiety mają możliwość orgazmu łechtaczkowego, orgazmu waginalnego, orgazmu ze strefy G, orgazmu macicznego czy orgazmu całego ciała. Pamiętajcie – ORGAZMY SĄ BARDZO RÓŻNE, ALE WSZYSTKIE SĄ PRAWDZIWE i prawidłowe.

Kobiecy wytrysk – czy istnieje naprawdę? 

Kobiecy wytrysk? Kobiety mają możliwość ejakulacji. Związane jest to z tym, że każda kobieta posiada prostatę, która umożliwia wytrysk, co nie zawsze jest równoznaczne z orgazmem.

Bardzo wiele kobiet nie zdaje sobie sprawy z tego, że mogą mieć wytrysk. Trzeba jednak rozbudzić tą strefę. To nie jest tak, że orgazmy ze strefy G są nam dane od razu. Trzeba nad tym popracować.

Do tego, by osiągnąć orgazm ze strefy G oraz kobiecy wytrysk potrzeba troszeczkę treningu, dużo samoświadomości, poznania swojego ciała.

Kobiecy wytrysk – jak to wygląda?

W zależności od kobiety, od stosunku, siły podniecenia może to wyglądać w bardzo różny sposób. Może to być kilka kropel, które wydobywają się z cewki moczowej. Kobiety, tak jak mężczyźni ejakulują z cewki moczowej. Może to być też duży wytrysk pod ciśnieniem. Ejakulat nie jest tym samym co mocz. Kobiety bardzo często boją się, że to co się pojawia podczas ejakulacji to mocz. Nie. To dwie zupełnie różne rzeczy. Nie bójmy się i pozwólmy sobie na ejakulację.

 

Komentarze

  1. Józek- nie body worker o 08:30

    Człowieku !!! Kobieta nie posiada prostaty w medycznym tego słowa znaczeniu !!! kobiecy wytrysk jest z Gruczołów Skene a tak zwanych,które są wokół cewki moczowej… może za chwilę Pani powie w pełnej powadze,że kobieta posiada spermę???

    1. TW o 08:23

      Gruczoły okołocewkowe Skenego. Cewka moczowa kobiety jest otoczona przez niewielki gruczoł, który produkuje płyn surowiczy zawierający fruktozę (cukier owocowy) i fosfatazę kwaśną (enzym). Oznacza to, że jest żeńskim odpowiednikiem prostaty. Gruczoł ten znajduje się tuż pod przednią ścianą w 1/3 głębokości pochwy, dookoła cewki moczowej. W miejscu gdzie zlokalizowane są gruczoły Skenego cewka moczowa otoczona jest systemem przewodów i tkanki mającej zdolność do wzwodu łechtaczki.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *