Seks analny – jak zacząć, o czym pamiętać

Seks analny dziś tabu, w starożytności przyjęty i popularny, o czym świadczą liczne ryciny mające dziś wartość zabytkową. 

Seks analny to technika seksualna dla doświadczonych. Jeśli chcesz spróbować to musicie być pewni, że jesteście na to gotowi i musicie obejrzeć ten film, bo seks analny ma kilka zasad, których należy się trzymać.

Dorota Sakowska – body worker

Czy seks analny boli?

Seks analny – technika dla zaawansowanych

Seks analny w Polsce to nadal temat tabu. Bardzo mało się o nim mówi. Jest to oczywiście związane z tym, że nieumiejętne podejście do seksu analnego może się wiązać z bólem. To, co jest bardzo istotne, to świadomość własnego ciała i tego, że na pewno chcemy spróbować właśnie tej techniki seksualnej. Seks analny to jedna z najbardziej zaawansowanych technik seksualnych.

Rozluźnienie

Trzeba pamiętać o rozluźnieniu całego ciała, o swobodnym podejściu do tego. Musimy mieć na to ochotę. Jeśli będziemy się obawiać, będziemy się zmuszać, to automatycznie będziemy zaciskać całe ciało, zaciskać mięśnie i wtedy seks analny rzeczywiście może powodować ból.

Lubrykanty

Ważne, by przy seksie analnym używać lubrykantów. Anus (odbyt) sam się nie nawilża i niezbędne jest dodatkowe nawilżenie tej strefy.

Pierwszy raz

Jeśli anus jest mocno zaciśnięty, i nigdy wcześniej nie mieliśmy do czynienia z seksem analnym warto zastosować specjalny masaż. Wkładamy delikatnie końcówkę kciuka do anusa, natomiast palcem wskazującym masujemy na zewnątrz delikatnie rozciągając anus

Czy to perwesja? 

 

 

Seks analny jest również zwany seksem greckim
Seks analny nazywany jest również seksem greckim, a jego korzenie sięgają czasów starożytnych

 

Seks analny nie jest marginalną perwersją ani monopolem homoseksualistów, jak by mogło się niektórym sypialnianym konserwatystom wydawać. W różnych sondażach odsetek populacji przyznającej się do uprawiania choć raz w życiu seksu analnego wynosi 17 – 25%, zaś od 6 -10% stosuje tę technikę seksualną przynajmniej raz w miesiącu.

Higiena przede wszystkim

Podstawową zasadą jest to, że jeżeli kochamy się analnie, nigdy nie wracamy do waginy. Jeżeli mamy ochotę na kontynuację stosunku, kontynuację seksu najpierw idziemy się umyć. Myjemy dłonie, mężczyzna powinien umyć penisa, myjemy wszelkie gadżety. Robimy to po to, by nie nadkazić się. Leczenie takich zakażeń trwa bardzo długo, zatem pamiętajmy żeby zastosować tą podstawową zasadę higieny.

 

Zapisz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *