Seks dla puszystych

Seks dla puszystych – pozycje seksualne dla kobiet o większych rozmiarach.

Świat nie składa się z samych szczupłych kobiet – i całe szczęście! Tymczasem telewizje, kolorowe pisma, a nawet plotkarskie portale epatują szczupłymi, a nawet wychudzonymi ciałami – można odnieść wrażenie, że moda, fitness, sport i seks są tylko dla tych w rozmiarze S. Efekt jest taki, że właścicielki większych rozmiarów wątpią w swoją atrakcyjność. A kogo i dlaczego malował Rubens?

Karo Akabal – trenerka seksualna

Jestem dużą, puszystą blondynką. Mój chłopak jest za to szczupły. Czy są jakieś polecane pozycje, które sprawdzą się w naszym układzie?

Co do seksualnych pozycji i ars amandi, w mojej pracy z ludźmi, którzy pragną więcej w seksie, ten temat poruszamy na ostatnim miejscu.

Jakie są moje potrzeby? 

Na początku zajmujemy się tym co jest najważniejsze, czyli tym żeby odkryć własne potrzeby w seksie i w intymnych relacjach oraz nauczyć się je komunikować.

W przypadku pytania jakie są dobre pozycje dla pary, w której kobieta jest dużo większych rozmiarów niż mężczyzna, również podstawowym tematem jest to o czym przed chwilą mówiłam, czyli świadomość siebie i swoich potrzeb w intymnych relacjach.

Zgodziłam się, aby odpowiedzieć na to pytanie tylko pod takim warunkiem, że będę mogła zacząć od tematu samoświadomości w seksie i rozwoju osobistego własnej seksualności, ponieważ to jest o wiele ważniejsze niż pozycje seksualne i elementy sztuki kochania, które moim zdaniem są mocno przereklamowane. Uważam, że  przereklamowana jest waga jaką przywiązujemy do pozycji seksualnych względem satysfakcji płynącej z seksu.

Najlepsza pozycja to pozycja komfortowa

Przygotowując się do odpowiedzi na to pytanie, zapytałam kilka bardzo seksownych kobiet, które prowadzą udane życie seksualne i mają rozmiar X+, o to jakie są ich ulubione pozycje seksualne. Za chwilę opowiem o kilku z nich, o takiej topowej trójce pozycji dla kobiet o puszystych kształtach. Zanim zacznę, chciałabym przytoczyć jedno bardzo ważne zdanie, które wypowiadały wszystkie te dziewczyny. Otóż, najseksowniejszą, najbardziej satysfakcjonującą pozycją jest taka, w której my czujemy się komfortowo z własnym ciałem. Kiedy pracuję z kobietami, które mają większe rozmiary, to podstawową kwestią jest to jak swobodnie się one czują same ze sobą podczas seksu. To tutaj leży problem, który dotyczy tego czy te kobiety czują się sexy nago.

Pozycje seksualne w rozmiarze XL
Twoje duże ciało jest piękne i seksowne. Są pozycje, w w których może stać się dodatkowym atutem. W tym wypadku rozmiar naprawdę nie ma żadnego znaczenia – liczy się samoakceptacja i namiętność.

A teraz obiecane trzy topowe pozycje wybrane przez piękne, puszyste kobiety.

Kobieta na górze

Pierwszą z nich, co może być dla was zaskakujące, jest pozycja kiedy kobieta jest na górze. Możemy sobie pomyśleć, że przecież taka duża kobieta przygniecie tego faceta. Otóż nie:  ważne jest aby kobieta zadbała o to, by nie opadać całym ciężarem swojego ciała na swojego partnera czy też partnerkę. Powinna ulokować się w taki sposób, aby własnym ciałem zapewniać sobie pewną podpórkę. To jest możliwe zwłaszcza wtedy, gdy jesteśmy większe. Nieocenioną pomocą mogą tu być rozliczne poduszki oraz różne elementy wyposażenia naszej sypialni, bądź miejsca, w którym się kochamy, np. uchwyty, poręcz łóżka i wszystko to, co możemy wykorzystać aby poczuć się komfortowo w seksie. Warto się przygotować do seksu, zadbać o to co mamy pod ręką, aby wybór pozycji był też pewnego rodzaju grą wstępną do dalszego ciągu. My często przybieramy pewne pozycje w pośpiechu, a ja was zachęcam do tego by do seksualnych pozycji się przygotować, zapewnić odpowiednie podparcie, jakieś poduszki. Przy tym całym przygotowaniu, taka pozycja gdzie kobieta jest na górze może być dla niej bardzo satysfakcjonująca, ponieważ może ona zadbać o to, by jej intymne strefy były rzeczywiście jak najbliżej partnera. Ta pozycja zajęła pierwsze miejsce na naszej liście.

Widok na pośladki

Drugą pozycją jest również pozycja, kiedy kobieta jest na górze, ale jest odwrócona plecami do partnera, czyli taki jeździec na odwrót. I wtedy partner, który zakładamy, że jest też adoratorem puszystej kobiety, może podziwiać niezwykły widok unoszących się kobiecych pośladków, który jest dla niego niezwykle podniecający, a kobieta ma te same benefity co przy tej poprzedniej pozycji, czyli może zadbać sama o głębokość penetracji i bliskości kontaktu ze swoim partnerem. Odwrócony jeździec świetnie się sprawdza w takich sytuacjach.

Pozycja na łyżeczki

Trzecią pozycją, co też może być zaskakujące, jest pozycja na łyżeczki. Nasza partnerka, o pięknych, rubensowskich kształtach, leży z przodu i partner za nią dostosowuje swoje sprytne ciało do gabarytów i rozmiarów swojej partnerki. Ona może podnosić nogi, unosić lekko biodra, tutaj również poduszki są nieocenione. Poduszkę można podłożyć np. pod zgięte kolano, żeby ono było lekko uniesione, wtedy partner może podchodzić do partnerki z różnych stron i cieszyć się tym pięknym ciałem, które jest obok niego. I tutaj wracamy znowu do samego początku. Pozycje seksualne, które wam zaprezentowałam, wymagają od obojga partnerów całkowitej akceptacji do swojego ciała i do tego jaka jest ich wyjątkowość i unikalność jako pary kochanków. Zatem najważniejszą pozycją jest pozycja nago przed lustrem, żeby w pełni zaakceptować i pokochać swoje ciało niezależnie od tego jakich jest rozmiarów. To jest gwarancja satysfakcjonującego życia seksualnego, bez względu na rozmiar.

Summary
Seks dla puszystych
Title
Seks dla puszystych
Description

Jak się kochac kiedy jesteś nie tylko duża, ale zdecydowanie większa od partnera? Trnerka seksualna Karo Akabal przedstawia propozycje trzech pozycji dla puszystych.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *