Wschodnia sztuka miłości – tantra

Tantra – wschodnia sztuka miłości.

Tantra – mądrość joginów w służbie wielokrotnego orgazmu. Tantra, tantryzm – hinduska tradycja duchowego rozwoju oparta filozofii monistycznej, uznającej, że wszystko, co istnieje, stanowi manifestację jednego bytu. W buddyzmie system praktyk umożliwiający bezpośrednie doświadczanie natury rzeczywistości. Tantra przekazuje podobno kochankom siły kosmiczne, naturalne, umożliwiając im wielokrotne i długotrwałe przeżywanie rozkoszy.

Karo Akabal – trenerka seksualna

Co to jest seks tantryczny? Sting podobno dzięki niemu może się kochać całą noc.

Od kiedy znany muzyk Sting powiedział, że uprawia tantrę i dzięki temu potrafi kochać się przez 8 godzin non stop wszyscy pytają się o to czym jest tantra. Czy to jest prawda, że praktykując tantrę można kochać się przez wiele godzin bez zmęczenia? Sting to rzeczywiście powiedział w jednym z wywiadów, natomiast później zasypany też gradem pytań na ten temat, co on tak naprawdę miał na myśli – odpowiedział, że owszemt, powiedział coś takiego, że praktykując tantrę można przez 8 godzin uprawiać seks ale dodał potem, że pierwsze 4 godziny to jest błaganie o seks. Więc to jest taki żart, który wyjaśnia dokładnie to jakie my tak naprawdę mamy podejście do seksu i seksualności.

Bicie rekordów seksualnych 

Wciąż obowiązuje takie przekonanie, że seks to jest jakiś wyczyn, dyscyplina sportowa i liczą się tutaj osiągi – czyli długość, czas trwania stosunku i wydolność naszego organizmu do bycia w stanie gotowości seksualnej. I to jest dokładnie to czym tantra nie jest. Rzeczywiście zajmując się praktyką tantry podnosimy jakość naszego życia seksualnego. Sting, rzeczywiście w popularyzacji tantry odegrał ogromną rolę, jeśli kogoś zainteresuje ten temat to z pewnością będzie to korzystne dla jego życia miłosnego i seksualnego również.

Tantra
Tantra przekazuje podobno kochankom siły kosmiczne, naturalne, umożliwiając im wielokrotne i długotrwałe przeżywanie rozkoszy.

Czym jest tantra?

 Tantra jest to jeden ze światopoglądów duchowych, który w odróżnieniu od światopoglądu obowiązującego w naszej części świata afirmuje i gloryfikuje seksualność człowieka. Seks w rejonach, z których pochodzi tantra czyli Indie i Tybet, gdzie tantra kształtowała się przez wiele tysięcy lat, uważany jest za formę modlitwy. 

Energia seksualna jako aspekt duchowości

Tantra jest sposobem nawiązania kontaktu człowieka  z czymś, co jest wyższe niż on sam. Inaczej mówiąc kochanie jest sztuką najwyższych lotów. Troska  o ludzką energię seksualną  i  o jakość intymnej relacji z ukochaną osobą  to forma duchowej aktywności. Niektórzy uważają nawet, że jest to rodzaj religii.

Tantryczne techniki seksualne

Tantra wypracowała  bardzo wiele technik, które poprawiają jakość życia seksualnego oraz jakość intymnej relacji między dwiema osobami. Seks okrełśany na Zachodzie tantrycznym, jest bardzo intymny. Jest to taki rodzaj połączenia między kochankami, który sprawia że są naprawdę blisko siebie i to nie tylko na poziomie fizycznym, ale także emocjonalnym i duchowym. Dlatego uważa się, że metody tantryczne – starożytne sprzed wielu tysięcy lat, które służyły wcześniej temu, by człowiek mógł nawiązać kontakt z bóstwem, przystosowano do współczesnych realiów i oczekiwań. Te techniki mają naprawdę fantastyczny wpływ na jakość naszych intymnych relacji i są wykorzystywane przez wielu nauczycieli tantry i terapeutów tantrycznych do budowania większej bliskości między parami w związkach. Jeżeli macie ochotę dowiedzieć się jak może wyglądać wasze życie seksualne zmienione przez tantrę to zachęcam gorąco do spróbowania.

 

Gdybyście chcieli dokładniej zgłębić temat zapraszamy TANTRA!

Summary
Wschodnia sztuka miłości - tantra
Title
Wschodnia sztuka miłości - tantra
Description

Tantra jest to jeden ze światopoglądów duchowych, który w odróżnieniu od światopoglądu obowiązującego w naszej części świata afirmuje i gloryfikuje seksualność człowieka. Seks w rejonach, z których pochodzi tantra czyli Indie i Tybet, gdzie tantra kształtowała się przez wiele tysięcy lat, uważany jest za formę modlitwy. Co oferuje tantra współczesnemu człowiekowi mówi trenerka seksualna - Karo Akabal

Komentarze

  1. Katarzyna o 09:59

    Nie wierzę – gdyby w tens sposób można bylo mieć 100 orgazmow nocnie, to cały swiat trenowałby tantrę.

    1. Bodygarma o 23:46

      jestem Tantrykiem od 8 lat i potwierdzam że można mieć 100 orgazmów i kochać się 8 a nawet 16 godzin dziennie i tu nie brakuje sił tu siły się generuje, trening jest łatwy ale wymaga cierpliwości a z czasem żyje się według pewnych zasad, człowiek staje się bardziej wyczulony, dostrzega rzeczy których wcześniej nie widział, jest to coś pięknego nie mogę wytłumaczyć to poprostu trzeba przeżyć, nagle coś co jest nie wiarygodne staje się magią, w końcu wszechświat jest pełen magii.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *