Komputer a potencja i płodność

Komputer, potencja i płodność pozostają ze sobą w ścisłym związku.

Wpływ komputerów na potencję. Laptop jako zabójca plemników i jajników?

dr Jan Karol Wolski – specjalista androlog, urolog

Czy istnieje związek między używaniem komputerów i podobnych urządzeń, a sprawnością seksualną?

Komputer i seks
Nasz ukochany laptop to w istocie bezwzględny morderca potencji i plemników. Nie tylko on: wrogami męskości są bardzo obcisłe spodnie i podgrzewane siedzenia w samochodzie.

Zauważono, że występuje korelacja pomiędzy nadużywaniem różnych urządzeń technicznych, w tym sprzętu komputerowego oraz sprawnością seksualną i możliwością prokreacji czy płodnością osobniczą.

Komputerowi maniacy są gorszymi kochankami

Na pewno ta wymuszona pozycja, a więc siedzenie ze ściśniętymi nogami wiele godzin zaburza nasze krążenie krwi. Pozycja taka skłania też do tego aby dużo jeść i dużo pić, a więc powoduje zły system odżywiania się. W takiej pozycja nie opróżniamy regularnie pęcherza, bo coś ciekawego dzieje się w komputerze. Te wszystkie elementy na pewno uszkadzają nas w całości, naszą biologię, w tym naszą sprawność seksualną i naszą płodność. Płodność osobnicza jest bardzo czułą cechą dla danego mężczyzny i wszystkie niekorzystne elementy, które tę naszą ogólną biologię uszkadzają, odbijają się na płodności.

Komputer to źródła pola elektromagnetycznego 

Trzeba pamiętać, że każdy komputer to źródło ciepła oraz pewnego pola elektromagnetycznego. Jest ono większe jeżeli ten komputer trzymamy na kolanach np. laptopa. Udowodniono, że uszkadza to jądro, uszkadza spermatogenezę, uszkadza naszą płodność osobniczą, a więc nasze możliwości prokreacyjne ale także uszkadza naszą sprawność seksualną ponieważ uszkadza naczynia krwionośne powodując gorszą erekcję.

Komentarze

  1. Montek o 19:35

    Wszelkie urządzenia wywołują negatywny wpływ na organizm, dlatego kładąc się spać nawet smartphona położyć gdzieś dalej od łóżka. Zaburzenia erekcji to nie tylko słabsze życie seksualne ale także wspomniana obniżona płodność. Wpływ zaburzeń potencji odnośnie płodności świetnie opisano na https://czasdzieci.pl/ro_artykuly/id,10295eeb.html
    Warto mieć to na uwadze, bo dzisiaj może nie myśli się o potomstwie, ale jak nadejdzie czas to zacznie się chodzenie po lekarzach i szukanie przyczyny i leczenie. Pozdrawiam 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *